محسن چاوشی: خواننده محبوب سریال های تلویزیونی
خلاصه ای زندگی نامه و تاریخچه فعالیت محسن چاوشی

نام اصلی : محسن چاووشی

زادروز : ۸ مرداد ۱۳۵۸

اهل کشور : خرمشهر، خوزستان، ایران

سبک ها : پاپ، ترنس، راک

کار(ها) : خواننده، آهنگساز، ترانه سرا، نوازنده، تنظیم کننده

مدت کار : ۱۳۸۲ - تا کنون

بیشتر بدانید:

رونمایی از نغمه ای نو در دلدادگان

زندگی نامه چاوشی

یکی از خوانندگان پر طرفدار و بی شک محبوب ایران زمین، محسن چاوشی است. در بیان اهمیت هنر این خواننده حرفه ای چنین می توان گفت که محسن چاوشی در میان ستاره های بی شماری که تاکنون در آسمان موسیقی ایران درخشیده اند، کمتر کسی را بتوان به موفقیت و محبوبیت او تصور کرد! خواننده ای با صدایی خاص که هم جوانان آن را دوست دارند و هم مردمان میانسال!

محسن چاوشی: خواننده محبوب سریال های تلویزیونی
خلاصه ای زندگی نامه و تاریخچه فعالیت محسن چاوشی

نام اصلی : محسن چاووشی

زادروز : ۸ مرداد ۱۳۵۸

اهل کشور : خرمشهر، خوزستان، ایران

سبک ها : پاپ، ترنس، راک

کار(ها) : خواننده، آهنگساز، ترانه سرا، نوازنده، تنظیم کننده

مدت کار : ۱۳۸۲ - تا کنون

بیشتر بدانید:

رونمایی از نغمه ای نو در دلدادگان

زندگی نامه چاوشی

یکی از خوانندگان پر طرفدار و بی شک محبوب ایران زمین، محسن چاوشی است. در بیان اهمیت هنر این خواننده حرفه ای چنین می توان گفت که محسن چاوشی در میان ستاره های بی شماری که تاکنون در آسمان موسیقی ایران درخشیده اند، کمتر کسی را بتوان به موفقیت و محبوبیت او تصور کرد! خواننده ای با صدایی خاص که هم جوانان آن را دوست دارند و هم مردمان میانسال!

حاشیه
در پی قرار گرفتن ریمیکس آهنگ ldquo;قطارrdquo; و ldquo;عروس قصهٔrdquo; در نظرسنجی برنامه ldquo;هفت ترانهٔrdquo; شبکهٔ شما و همچنین پخش آهنگ ldquo;قطارrdquo; به عنوان تیتراژ برنامهٔ ساعت ۲۵،از شبکه ۵ صدا و سیما، و شبکه های دیگر، محسن چاوشی بیانیه ای را صادر کرد و واکنش تندی نشان داد.وی اعلام کرد:<< قبل تر ها حوصله ام بیشتر بود و گهگاهی یه جاهایی یه حرفایی می زدم و اگر لازم بود از خودم دفاعی میکردم.از این ور و اون ور صدامٌ میشنوم و صدام به هیچ جا نمی رسه و چه فایده که هی بگو آقا خواهش می کنم!

به جای من تصمیم نگیرید،آقا خواهش می کنم با من هماهنگ کنید،آقا خواهش می کنم من رو تو نظرسنجی ها وارد نکنید.

به من چه ربطی داره که از اول کی آخره و از آخر کی اول؟

نه برام مهم بوده و نه هست.قطارِ من همیشه سر ساعت به مقصدِش میرسه چون همیشه مسافراش رو دوست داشته. قطارِ من ۲۴ ساعته در خدمت شماست نه ۲۵ ساعته! خدا راز خوشبختی آدمارو تو قلبشون گذاشت و من قلبا ldquo;مام وطنrdquo; رو برای شهرم، خونین شهر خواندم و نه جای دیگه و نه کَسِ دیگه و نه موضوعِ دیگه.

بگذریم، تا بوده همین بوده.آلبوم سیزدهِ من ، مظلوم ترین آلبومم بود و از آن مظلوم تر ldquo;شیرمرداrdquo;.راستی، برای مظلوم ترین آدم تاریخ خوانده ام و از خواندنش لذت برده ام، برای جنگ خوانده ام و باز هم می خوانم.برای پخش هیچ یک از قطعات آلبوم هایم از من اجازه گرفته نشده است.>>

محسن چاوشی محبوب سریال ها

شروع فعالیت های محسن چاوشی در دنیای موسیقی

محسن در دوره سربازی، جزو یگان تشریفات موزیک دژبان شد! او در دوران خدمت، ساکسیفون آلتو می زد. دوره ی سربازی و آشنایی او با چند نفر از بچه های فعال در حوزه موسیقی، او را به استودیوهای خانگی کشاند.

در یکی از همین استودیوهای خانگی به پیشنهاد یک دوست، آهنگ ldquo;کفتر چاهیrdquo; را خواند و بعد از مدتی نیز چند کار از اشعار مریم حیدرزاده و حمید مصدق را در قالب آلبومی تهیه کرد و برای دریافت مجوز به وزارت ارشاد برد؛ اما در آنجا به دلیل استاندارد نبودن اثر، رد شد! ولی در این بین و به صورت اتفاقی، آلبوم پخش شد و بر روی اینترنت قرار گرفت! همین اتفاق باعث شد تا او به یکباره صدایش شناخته و محبوب شد!

جالب است بدانید آهنگ ldquo;نفرینrdquo; در سال ۱۳۸۲ شمسی با شعر مریم حیدرزاده آن زمان به شهرت فوق العاده ای رسید. محسن چاوشی به عنوان خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و همچنین تنظیم کننده ی سبک پاپ و راک پس از اخذ مجوز در سال ۱۳۸۷ شمسی آلبوم ldquo;یه شاخه نیلوفرrdquo; را به عنوان اولین آلبوم خود منتشر کرد.

خواننده محبوب سریال های تلویزیونی

به همراه رونمایی از اجرای اولین قسمت از سریال ldquo;زخم کاری: بازگشتrdquo;، این مجموعه به همراه قطعه موسیقی اصلی که به عنوان تیتراژ سریال شناخته می شود، با صدای محسن چاوشی به جشنواره رسمی کشیده شد.

چاوشی، که به عنوان یکی از فعال ترین و برجسته ترین خوانندگان سریال های تلویزیونی خانگی در دوران اخیر شناخته می شود، با ترانه هایش برای محصولات مختلف پلتفرم های مختلف تبلیغاتی خوانندگی کرده است.

زندگی نامه چاوشی

آهنگ قبلی این هنرمند برای سریال ldquo;رهایم کنrdquo; به نام ldquo;من باید می رفتمrdquo; بود که در قسمت شانزدهم این سریال استفاده شد. برای این مجموعه، چاوشی قطعه دیگری به عنوان تیتراژ با همان نام سریال اجرا کرد که در قسمت نهم آن منتشر شد.

علاوه بر ldquo;رهایم کنrdquo; و ldquo;زخم کاری: بازگشتrdquo; که از محصولات فیلیمو هستند، محسن چاوشی دو ترانه به نام های ldquo;پستچیrdquo; و ldquo;یاد چشم تو می افتمrdquo; را نیز برای سریال ldquo;عقرب عاشقrdquo; که محصول نماوا است، اجرا کرد. این دو ترانه در تابستان ۱۴۰۱ منتشر شدند، مدتی قبل از پخش این سریال. در آن زمان، مقصد پخش این سریال مشخص نبود، اما بعدها ldquo;پستچیrdquo; به عنوان تیتراژ اصلی این مجموعه انتخاب شد.

سریال ldquo;آمستردامrdquo; که از پلتفرم تماشاخونه پخش می شود، نیز از صدای محسن چاوشی در تیتراژ خود بهره برداری می کند. این قطعه با عنوان ldquo;قشنگ منrdquo; شناخته می شود. با در نظر گرفتن این سریال که هنوز قسمت پایانی آن منتشر نشده است، محسن چاوشی هم زمان در سه سریال مختلف در پلتفرم های آنلاین حضور دارد.

همچنین، چاوشی در سال های گذشته ترانه هایی را برای سریال هایی چون ldquo;خسوفrdquo;، ldquo;هم گناهrdquo; و ldquo;شهرزادrdquo; نیز اجرا کرده است. ترانه های او برای ldquo;شهرزادrdquo; به عنوان اولین حضور او در عرصه سریال ها، بسیار مورد توجه و محبوبیت قرار گرفته و هنوز هم به عنوان یکی از محبوب ترین آثار او شناخته می شوند.

اطلاعات حاصل از حضور چاوشی در هفت سریال خانگی نشان می دهد که او به عنوان یکی از پرفعال ترین خوانندگان در این دسته از مدیوم تلویزیونی به حساب می آید. علاوه بر این، او در سریال های تلویزیونی معروفی چون ldquo;دلدارrdquo;، ldquo;بانوی عمارتrdquo; و ldquo;سایه بانrdquo; نیز خوانندگی کرده است.

بازگشت قدرتمند سونگ ایل گوک، بازیگر محبوب سریال جومونگ

محسن چاوشی: خواننده محبوب سریال‌های تلویزیونی

درخشش فیلم ‘آینه‌های شکسته’ در جشنواره کن 2024

ldquo ,چاوشی ,سریال ,محسن ,محبوب ,ترانه ,محسن چاوشی ,آهنگ ldquo ,عنوان تیتراژ ,سریال ldquo ,محبوب سریال ,محسن چاوشی خواننده ,خواننده، آهنگساز، ترانه ,خواننده محبوب سریال ,چاوشی خواننده محبوب
مشخصات